Misja

 

Misją IPiNT Sp. z o.o. jest wspieranie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i instytucji z jej otoczenia poprzez nowoczesne rozwiązania szkoleniowe oparte na praktycznej wiedzy i doświadczeniu. 

Mamy swój wkład w budowę lokalnej przedsiębiorczości poprzez Komercyjny Inkubator Przedsiębiorczości, który prowadzimy od 3 lat. 

W IPiNT Sp. z o.o. angażujemy się w 100% we wszystko co robimy. Budujemy nowoczesną organizację, nastawioną na zadowolenie klienta. Współpracujemy na partnerskich zasadach. Z pasją dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i dobrymi praktykami. Wierzymy, że najlepsza inwestycja to inwestycja w sukces naszych Klientów.

Wizja

Nasze wartości

nie udajemy

nie udajemy, że znamy się na tym, na czym się nie znamy, nie prowadzimy szkoleń ze wszystkiego, skupiamy się na określonych zagadnieniach

nie promujemy

nie promujemy trenerów teoretyków, którzy zawodowo nie zajmują się prezentowaną tematyką, nasi wykładowcy to praktycy

nie windujemy

nie windujemy cen i nie ustawiamy sztucznych rabatów, nasze promocje są rzeczywiste i ograniczone czasowo i podmiotowo

nie marnujemy

nie marnujemy Twojego czasu, szkolenia nastawione są w 100% na merytorykę, nie czarujemy szkoleniami w hotelach 5-gwiazdkowych z darmowym basenem i sauną

jesteśmy odpowiedzialni

jesteśmy odpowiedzialni za dane słowo i przyjęte zobowiązania

mówimy prawdę

mówimy prawdę i stawiamy na wzajemne zaufanie

wprowadzamy innowację

wprowadzamy innowację, szukamy nowych, własnych rozwiązań produktowych i organizacyjnych.

Kim jesteśmy?

Anna Ciesielska

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Manager z wieloletnim doświadczeniem (10+) w obszarze sprzedaży i marketingu. Posiada doświadczenie w różnych sektorach rynku, głównie B2B, z dużym naciskiem na marketing relacji. Specjalizuje się w sprzedaży poprzez relacje oraz kreowaniu i wdrażaniu szeroko zakrojonego wizerunku organizacji. Doświadczony specjalista w zarządzaniu marką i direct marketingu. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Analityk. Trener. Konsultant.

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Maciej Helbrecht

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Przedsiębiorca z praktyczną wiedzą wyznaczania i realizacji celów biznesowych. Doświadczony specjalista z dziedziny ekonomii i finansów przedsiębiorstw sektora MŚP oraz budowania strategii sprzedaży. Ekspert zastosowania arkuszy kalkulacyjnych w biznesie. Miłośnik zarządzania finansami.  Ekspert zastosowania arkuszy kalkulacyjnych w biznesie.  Praktyk w zakresie realizacji projektów szkoleniowych. Właściciel dawnego INSPIRO, którego IPiNT Sp. z o.o. jest kontynuatorem w zakresie szkoleń.

  

Wioleta Mederska

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Specjalistka ds. marketingu i sprzedaży. Entuzjastka pracy, nie ma dla niej działań niemożliwych, na bieżąco wspiera naszych klientów. Przygotowuje plany szkoleń i oferty na miarę każdego klienta oraz indywidualnych potrzeb zespołu.

Marta Szałkowska

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Dobra organizacja i profesjonalizm to jej mocne strony. Estetyka materiałów szkoleniowych i promocyjnych to również jej zasługa. 

Anna Pytlarczyk

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Manager Biura. 

Odpowiedzialna za terminową realizację działań IPiNT. Koordynuje szkolenia i usługi doradcze IPiNT, biuro coworkingowe, wirtualny adres oraz sale szkoleniowe.